Out Of Stock

Detský jemný intímny gél

4,90

Intímny gél pre chlapcov a dievčatá, založený na organických hydrátoch sibírskej borovice a extraktoch bieleho slezu a komonice bielej šetrne čistí a udržuje rovnováhu a prirodzenú mikroflóru dieťaťa vďaka obsahu mnohých mikroelementov a  vitamínov A a E.

Spôsob použitia: Naneste malé množstvo gélu na čistú ruku, napeňte a jemne naneste na intímnu oblasť dieťaťa, opláchnite čistou vodou.

Organické intímne krémové mydlo z bavlny

5,00

Intímne krémové mydlo je špeciálne navrhnuté pre každodennú starostlivosť a jemné čistenie. Vyrovnáva vaše prirodzené pH a zanecháva príjemný pocit pohodlia.
Bavlna je prírodný antioxidant a obsahuje omega-3, 6 kyseliny a tokoferol. Intímne krémové mydlo s extraktom z organickej bavlny jemne vyživuje a hydratuje pokožku a zanecháva príjemnú vôňu.

Spôsob použitia: Naneste malé množstvo na intímne partie tela a opláchnite čistou vodou.

Out Of Stock

Organický intímny gél s Aloe Vera

4,70

Intímny gél je špeciálne navrhnutý na jemné čistenie a efektívnu dennú starostlivosť. Má vynikajúce chladiace vlastnosti a udržuje prirodzenú rovnováhu pH pokožky.

Aloe Vera obsahuje vitamín A, B, C, E a polysacharidy. Intímny gél s extraktom z aloe vera hydratuje a upokojuje pokožku a zanecháva ju jemnú.

Spôsob použitia: Naneste malé množstvo na intímne partie tela a opláchnite čistou vodou.

Prírodná intímna pena

6,60

Intímna pena šetrne čistí najjemnejšiu pokožku a zmierňuje nepohodlie po použití hygienického produktu, depilácii alebo holení. Dáva pocit jemnosti po celý deň.

Organická Arália Mandžurská hydrolate zjemňuje a zvlhčuje jemnú pokožku. Kyselina mliečna prirodzene udržuje optimálnu intímnu rovnováhu pH pokožky. Organický pupalkový olej upokojuje pokožku a zanecháva pocit čistoty a pohodlia.

Spôsob použitia: Naneste malé množstvo na intímne oblasti a opláchnite čistou vodou.

Prírodné intímne krémové mydlo

4,05

Intímne krémové mydlo je špeciálne určené na jemné čistenie jemnej pokožky. Jeho zloženie je prirodzene pH vyvážené a po depilácii alebo holení upokojuje pokožku. Organický borovicový olej obsahuje vitamíny, minerály a mikroelementy, ktoré upokojujú pokožku. Organický šípkový olej bohatý na vitamíny A, E a F jemne vyživuje pokožku a pomáha udržiavať rovnováhu jemnej pokožky. Výťažky z ľubovníka bodkovaného a chrpy poskytujú trvalý pocit sviežosti a pohodlia.

Spôsob použitia: Naneste malé množstvo na intímne oblasti a opláchnite čistou vodou.

Prírodný intímny gél

5,70

Intímny gél jemne čistí pokožku, udržuje vlhkosť a rovnováhu v intímnej zóne. Pomáha predchádzať suchu a zanecháva pocit sviežosti. Organický extrakt zo sibírskej rakety je bohatý na vitamíny A a E, upokojuje pokožku a dodáva pocit sviežosti a pohodlia. Organický amarantový olej vďaka vysokému obsahu vitamínu E vyživuje pokožku, zanecháva ju vláčnu a jemnú. Organické výťažky zo sladu a fialky dokonale zjemňujú a hydratujú pokožku.

Spôsob použitia: Naneste malé množstvo na intímne oblasti a opláchnite vodou.

Out Of Stock

Prírodný jemný intímny gél

3,20

Prírodný gél pre intímnu hygienu jemne zaobchádza s najcitlivejšími oblasťami vášho tela.

Zažiť sviežosť a pohodu môžete celý deň. 

Organický extrakt z harmančeka poskytuje citlivú starostlivost celý deň.
Organický extrakt z aloe vera jemne čistí a obnovuje prirodzené pH.

Spôsob použitia: : naneste malé množstvo na vlhké intímne miesta, dobre opláchnite čistou vodou. Len na vonkajšie použitie.